Log in

Cookies must be enabled in your browser Help with Cookies must be enabled in your browser

Is this your first time here?

Witaj uczestniku projektu Infodoradca+!

Aby otrzymać pełny dostęp do naszej zamkniętej platformy, musisz stworzyć konto w tym serwisie.
Oto kroki, które musisz wykonać:

  1. Wypełnij formularz Nowe konto swoimi danymi.
  2. W trakcie rejestracji, z rozwijanej listy wybierz Partnera, którego znasz i reprezentujesz.
  3. W tym momencie musisz chwilę poczekać, ponieważ Twój partner do 24h musi sprawdzić czy jesteś akceptowalnym użytkownikiem Projektu Infodoradca+.
  4. Po nadaniu uprawnień przez administratora na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany
    e-mail.
  5. Otwórz wiadomość i kliknij zawarty tam link.
  6. Twoje konto zostanie potwierdzone i będziesz mógł się zalogować.
  7. Od tego momentu będziesz mieć dostęp do platformy. Aby zalogować się i uzyskać dostęp do platformy, konieczne będzie tylko  wpisanie Twojej nazwy użytkownika i hasła (w formularzu na tej stronie).

***
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest DORADCA Consultants Ltd. Sp. z o. O. ul. Wolności 18a , 81-327 Gdynia. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na platformie komunikacyjno-informacyjnej oraz nowej funkcjonalności systemu w ramach konsorcjum, w skład którego wchodzą Doradca Consultants Ltd., Instytut Technologii Eksploatacji - Państwowy Instytut Badawczy z Radomia, Instytut Pracy i Spraw Socjalnych z Warszawy, Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy z Warszawy oraz Agencja badawcza PBS z Sopotu, którzy  są wykonawcą projektu „Rozwijanie, uzupełnienie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnienie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+”.  Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: e-mail: biuro@infodoradca.edu.pl