Log in

Cookies must be enabled in your browser Help with Cookies must be enabled in your browser
Some courses may allow guest access

Is this your first time here?

Witaj uczestniku projektu Infodoradca+!

Aby otrzymać pełny dostęp do naszej zamkniętej platformy, musisz stworzyć konto w tym serwisie.
Oto kroki, które musisz wykonać:

  1. Wypełnij formularz Nowe konto swoimi danymi.
  2. W trakcie rejestracji, z rozwijanej listy wybierz Partnera, którego znasz i reprezentujesz.
  3. W tym momencie musisz chwilę poczekać, ponieważ Twój partner do 24h musi sprawdzić czy jesteś akceptowalnym użytkownikiem Projektu Infodoradca+.
  4. Po nadaniu uprawnień przez administratora na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany
    e-mail.
  5. Otwórz wiadomość i kliknij zawarty tam link.
  6. Twoje konto zostanie potwierdzone i będziesz mógł się zalogować.
  7. Od tego momentu będziesz mieć dostęp do platformy. Aby zalogować się i uzyskać dostęp do platformy, konieczne będzie tylko  wpisanie Twojej nazwy użytkownika i hasła (w formularzu na tej stronie).
***
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest DORADCA Consultants Ltd. Sp. z o. O. ul. Wolności 18a , 81-327 Gdynia. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania powiadomień o nowych wpisach na platformie komunikacyjno-informacyjnej oraz nowej funkcjonalności systemu w ramach konsorcjum, w skład którego wchodzą Doradca Consultants Ltd., Instytut Technologii Eksploatacji - Państwowy Instytut Badawczy z Radomia, Instytut Pracy i Spraw Socjalnych z Warszawy, Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy z Warszawy oraz Agencja badawcza PBS z Sopotu, którzy  są wykonawcą projektu „Rozwijanie, uzupełnienie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnienie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+”.  Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: e-mail: biuro@infodoradca.edu.pl